PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118733}

Amityville

The Amityville Horror
6,7 85 814
ocen
6,7 10 1 85814
6,3 7
ocen krytyków
Amityville
powrót do forum filmu Amityville

:( słabiutko

ocenił(a) film na 3

CIENIUTKI!!! niestety zawiodłam się... jezeli nie musisz nie patrz...

crumby

Droga crumby. Sadzac po Twej wypowiedzi (niezwykle rozwinietej i bogatej slowotworczo oraz pelnej uzasadnien) domyslam sie, ze wlaczajac ten film oczekiwalas jelit zwieszajacych sie z drzew oraz mozgow rozsmarowanych po scianach. Masakry tej winien dokonac koles o wygladzie zbieglego pensjonariusza kliniki dermatologicznej noszacy na szyi naszyjnik z uszu ofiar. Niestety nie uswiadczylas w tym filmie scen, ktore by przerazily Ciebie i Twoich znajomych z przedszkola (ewentualnie Fundacji Polsat). Przykro mi z tego powodu i polecam Ci Wrong Turn i Martwice Mozgu jako filmy odpowiadajace Ci intelektualnie. Z powazaniem. Zyczliwy

ocenił(a) film na 3
warka5

wiesz nie będe ci sie odgryzać... i mówić takich rzeczy jak ty bo po co? ale qwiesz cała rubrya komentarzy służy do wyrażenia swojeje opini, ja to zrobiłam a film jest beznadziejny.... nie bójmy sie tego powiedzieć, filmy które "polecasz" widziałam, wiec twój trud był bezcelowy żegnam.

crumby

A ja chciałbym sie wypowiedziec w zupełnie innej sprawie. Filmu nie oglądałem ale nie ma to większego znaczenia, gdyz chciałbym zwrucic uwagę na uzytkowników takich jak szanowny "crumby". Źle mi się robi jak czytam wypowiedzi takich osób jak ta wyżej wymieniona. Krutko mówiąc, CRUMBY jak masz kurwa ochotę zaśmiecać forum takimi tandetnymi opisami to sobie lepiej na chacie posiedź. Tutaj ludzie przychodzą aby dowiedzieć się czegoś o filmie. A z regóły znajdują się tu takie opisy jak twój: że film jest hujowy bo tak, albo zajebisty i tyle. jak wyrażasz opinie na temat filmu to podaj jakieś argymenty. Ludzie bądźcie troche obiektywni w swoich ocenach. Każdy film ma w sobie dobre i złe strony, powinniście je wychwytywać i tutaj prezentować. To tyle ode mnie. Zastanówcie się nad tym, bo filmweb zejdzie na psy.

warka5

do Martwicy Mózgu trzeba dorosnąć. potrzebne jest też poczucie humoru. a co do Amityville - film nie był taki kiepski, niestety jednak czegoś mu zabrakło. Co nie zmienia faktu, że w porównaniu z Boogeymanem jest to dzieło wybitne.

crumby

co ty wogóle napisłas prostaczko film jest zajebisty zobacz jaką ma ocene , jak sie nie znasz to nie wypisuj takich bzdur.------------)

Kono

hahahahahhahahaha to mi się podoba, sugerowanie się oceną na filmwebie... ahahahahahahahahahaahhahha

440_cui

Hahaha, tak rzeczywiście mądre posunięcie sugerować się oceną (szkoda tylko że prawie każdy film na filmWeb'ie ma ocenę między 8 a 9) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones