PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118733}

Amityville

The Amityville Horror
6,7 85 833
oceny
6,7 10 1 85833
6,3 7
ocen krytyków
Amityville
powrót do forum filmu Amityville

Fajnie przypomnieć sobie ten film kolejny raz po kilku latach.Bardzo fajny horror.Polecam.

ocenił(a) film na 7
Dragit17

E tam, bez szału. Ta dziewczyka (Jody) troche za bardzo przypomina mi tą z The Ring. Chociasz z drugiej strony Reynolds pokazal ze w rolach powazniejszych tez sie sprawdza. Gdyby historia nie byla oparta (pewnie baaardzo luzno, ale szczegolow nie znam) na faktach, to uznalbym ten film za kolejny naciagany horror.

ShandoO

za surowo podchodzisz. A Jodie podobna do Samary? W ogóle. Już prędzej do Regan z Egzorcysty,

ocenił(a) film na 7
Gangelus

No niestety, jeżeli chodzi o horrory to niewiele jest takich, które potrafią wywołać u mnie jakieś reakcje (strach, lęk, napięcie itd.). A z samej przeciesz definicji powinienem srać ze strachu.

ocenił(a) film na 7
ShandoO

Film ma swój klimat :) Teraz jako nocny marek przechodzę na Zmarłego w chwili przybycia : p

ocenił(a) film na 7
Dragit17

http://video.google.com/videoplay?docid=4760816879559814538 obejrzysz sobie to. Ten dokument to lepszy horror niz te wsztstkie hollywodzkie szmiry

ocenił(a) film na 9
Dragit17

Też oglądałam go dziś po raz drugi po jakimś czasie. Generalnie film bardzo mi sie podoba

ocenił(a) film na 8
nena667

Ja mam go na płycie kiedyś kupiłam go z jakoś gazetą zawsze kiedy ktoś jest u mnie i chce obejrzeć fajny horror o duchach to zawsze włączam ten ;) pozytywne opinie wywołuje i zostawia coś do myślenia;] bo jest na faktach i każdy ma ochotę poznać jego prawdziwą historię , a jak wiadomo wiele wyszło nadciągnie tych książek na podstawie tej historii ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones