PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118733}

Amityville

The Amityville Horror
6,7 85 833
oceny
6,7 10 1 85833
6,3 7
ocen krytyków
Amityville
powrót do forum filmu Amityville

Naprawde film jest śiwtny. Film jako horror. NIe jest bezmyślnym typowym horrorkiem. Jet całkowicie optymalny. Każdy może znaleźć coś dla siebie, mimo iż twurcy są ci sami co pezy teksańskiej masakrze która niezbyt mi sie pododbała. Jak widać wiele sie przez te 2 lata nauczyli. Naprawde imponujące. Wiele jest sytłacji zaskakujących. Film głównie działa z zaskoczenia ale nimożna powiedzieć że nima tam napięcia! w filmie brakuje (naszczęście) tych wszystkich nowości ktore znajdująsie w nowych horrorach. Niema jakiegos wyłażenia z telewizora albo czegoś w tym stylu. Sukcesem jest to że przez cały film jesteś zestresowany. To prawdziwy dreszczowiec. Na końcu dzieja sie fajne żeczy ja sie dowiaduja czegos więcej o domu niz to że mieszkała tu rodzina którą jej członek wymordował. Brrryyy... Naprawde przerażające

ocenił(a) film na 6
tonieja89

Mam już go na kompie, jutro obejrze, to na pewno azostawie swoją ocenkę.

ocenił(a) film na 7
tonieja89

Popieram wszystko co napisał tonieja89, naprawde bardzo dobry film napewno warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
polo_2

Ciesze sie że ktoś wreszcie popiera muj komentarz co do filmu, bo on jest naprawde śiwetny.

tonieja89

w porównaniu do Boogeymana jest to całkiem niezły film. ale znowu nie ma się czym aż tak zachwycać, są lepsze horrory/thrillery, niekoniecznie nowe.

ocenił(a) film na 6
440_cui

No właśnie, to tylko i aż porządny dreszczowiec. Zabrakło mi niestety strachu, ale film jest jednym z lepszych, jakie dane było mi oglądać w roku 2005.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones