Rachel NicholsI

Rachel Emily Nichols

7,0
2 717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Nichols

piekna,ostra=Rachel Nichols byla piękna w ,,Głupi i głupszy 2'' grała jessice szkoda że jest o de mnie starsza o 18 lat ale ja jestem z Polski a ona z USA powinna być modelką a nie aktorką jest najpięknieszą kobiętą na świecie
pewnie ma męrza i dzieci jej mąrz jest pewnie z niej dumny tak jak dzieci.BĘDE CIE SZUKAŁ NA CALYM ŚWIECIE,ALE CIE ZNAIDE WIEM ŻE SIE Z TOBA NIE OŻENIE ALE BĘDE CIE SZUKAŁ PO OT RZEBY ZOBACZYĆ I MIEĆ TWÓ AUTOGRAF ZACZNE CIE SZUKAĆ ZA 10 LAT CZEKAI NA MNIE W USA w swoim apartamencie jak wchodzisz na tą strone to przyslij mi wiadomość na gg o ile je masz to mói nr 8699359.ZOBACZE SIE Z TOBĄ OBIECUJE KOCHAM CIE W FILMIE GŁUPI I GLUPSZY 2 JESTEĆ PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PIĘKNA ZAKOCHALEM SIE W TOBIE OD PERWSZEGO WEIRZENIA JAK ROBIN HOOD W MARION PEWNIE ZNASZ TĄ LEDENDE BO POCHODZI Z ANGLIJ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones